Telefon
WhatsApp
Direk Tabela
Direk Tabela

Fener-Ferforje Tabela

Direk Tabela

Yolda yürürken veya herhangi bir yerde denk geldiğimiz zaman en çok dikkatimi çeken şeyler tabelalar olmaktadır. Bizlere oldukça farklı tabelalar görürken sade ve basit tabelalar da görebilmekteyiz. Ama bizleri en çok etkilen tabelalar elbette tasarımı kusursuz olan tabelalar olmaktadır. Son zamanlarda en çok kullanılan tabela modelleri, fener tabela modelleridir. Hem oldukça kullanışlı hem de oldukça şık gözüken fener tabelalar çoğu zaman için ferforje tabelalar ile birleşir ve ortaya muazzam görüntüler çıkabilir.

Ferforje tabela ise; genellikle butiklerde veya hoş cafelerde ya da eski kitapçılarda bulunmaktadır. Daha açık bir ifadeyle söylemek gerekirse; şık durabilecek her mağazada kullanılabilir. Demirin dövülerek işlendiği ferforje tabelalar, yurt dışlarında çok daha fazla kullanılmaktadır. Fener ferforje tabela birleşimini her yerde gördüğümüzü söyleyebiliriz. Özellikle de bir apartman içinde olan mağazaların, görüş alanı kısıtlı olması nedeniyle bu tarz tabelalar yaygın şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede hem görünüm açısından apartmandaki diğer kişileri rahatsız etmeyecektir hem de potansiyel müşterilerin görmeleri sağlanacaktır.

Fener ferforje tabela çeşitleri olarak ele alındığı zaman, aslında boyutlarına göre çeşitlendiğini söyleyebiliriz. Boyutlarına göre düzen belirlenir ve ona göre bir tasarım planı çizilmektedir. Ama çok küçük olması ve çok büyük olması, kesinlikle modelinin dışını çıkartarak kötü bir görüntü yaratabilir. Eğer şirin bir yer açmaya karar verecek olursanız kesinlikle bu tarzda tabelalar kullanabilirsiniz.

Fener ferforje tabela örnekleri günlük hayatımızda karşımıza fazlasıyla çıkmaktadır. Mesela; Rumeli Çikolatacısı’nın tabelası fener ferforje tabelası örneğine uygun bir tabela olmaktadır. Bunun gibi çeşitli mağazalarda rast gelebilirsiniz ve ne kadar hoş durduğunun sizde farkına varabilirsiniz. Potansiyel sayılabilecek çoğu müşterinin bile, tabela sayesinde bir mağazaya veya bir cafeye girdiğini görebilirsiniz.

Restaurant cafe bar pastane özel tasarım imalat üretim dekoratif ferforje hazır askı ayakları değişik ölçülerde ebatlarda yada isteğe göre tasarlanıp üretilen ferforje tabela askı ayakları isteğe göre eskitme istenilen renklerde boyanıp kargo teslim edilir firmamız tabelatarz ürnlerimiz 2 yıl garanti ve bakım kapsamındadır bilgi için irtibat Gsm: 0533 793 40 70 ulaşabilirsiniz .

TEKLİF FORMU